WhatsApp Business Yavaş Yavaş Dağıtılmaya Başladı

WhatsApp, Android beta kullanıcılarına yollamış olduğu e-posta ile WhatsApp Business uygulamasını deneyebileceklerini açıkladı.

Günümüz şartlarında WhatsApp kullanmayan işletme kalmadı gibi bir durum söz konusu. WhatsApp bu durumu değerlendirmek ve uygulamasını işletmelerin daha efektif olarak kullanabilecekleri bir uygulama geliştirmek için çeşitli geliştirmeler yapmaya karar vermişti. Ortaya çıkan WhatsApp Business ise bu geliştirmelerin bir sonucu olarak karşımıza çıktı.

1 ay öncesine kadar yurt dışında yer alan kullanıcıların bir kısmına WhatsApp Business uygulaması deneme amaçlı sunulmaya başlanmıştı. Bu ay itibariyle WhatsApp Business uygulamasının ülkemizde de deneyimlenebileceğini gelen e-postalardan görmüş olduk.

WhatsApp Business uygulaması şu an için kararlı sürüm olmadığın tam anlamıyla özelliklerin akıcı şekilde çalışmaması ve bazı özelliklerin aktif olmaması durumu olabilir. Gelen ekran görüntülerinden incelediğimiz uygulamanın Facebook Sayfalar özelliğini andırdığını belirtmeliyiz. Zamanla bazı özelliklerinde eklenebileceği WhatsApp Business uygulaması bakalım nasıl bir talep göreceği merak konusu.

Etiket : business , whatsapp , whatsapp business ,
Copyright © 2017 itibartemizligi.com, bir Sare Medya projesidir.