Sevgililer Günü’ne Yalnız Girmek İstemeyenler İçin Öneriler

Sevgililer Günü’ne yalnızca beş gün kaldı. Bu bağlamda insanların bir kesimi “ne hediye alacağım” veya “ne yapsak” diye düşünürken bir kesimin ise sevgilisi yok. Tabi sevgilisi olmayanlar bunun sonucu olarak sosyal medyayı da çöpçatanlık için kullanıyorlar.

Erkeklerin Bir Kısmı Sosyal Medyayı Çöpçatanlık İçin Kullanıyor

İngiltere’de yapılan anketlere göre 17 milyon bekar insanın %14’ü, aradığı kişiyi bulma noktasında arkadaşlık uygulamalarından faydalanmış. Bu da her 7 kişiden birinin sevgilisini bu uygulamalar üzerinden bulduğunu gösteriyor. Bizde 14 Şubat‘ı yalnız geçirmemeniz için yardım alabileceğiniz sosyal medya uygulamarıdan en etkili olan 3 tanesini ele aldık.

1-Fatch

Son dönemin dikkat çeken uygulamarından olan Fatch, bilinen uygulamaların aksine sizin profilinizi ziyaret edenleri ve beğenenleri de görebilme özelliğiyle ön plana çıkıyor. Hatta eşleşme olmadan mesaj atabilme özelliği dahi olan Fatch, Tinder ve Happn’da olmayan geliştirmeler ile ilerleyen zamanlarda favori arkadaş bulma uygulamalarından biri olmaya aday.

 2-Badoo

100.000.000’dan fazla indirmeyle en popüler arkadaşlık uygulamarından biri olan Badoo’da milyonlarca insanın mutlaka bir profili olmasıyla önemli bir yere sahip. Yine yukarıdaki örnekleri gibi yakın çevrende bulunan kişileri, tesadüfen karşılaşmış olduğunuz kişileri de gösterebilen Badoo, hem kişinin o sırada bulunduğu konumu hem de kaç kere karşılaşmış olduğunuzu gösterebiliyor.

3-Tinder

Ve geldik bu işin erbabı haline gelen uygulamaya. Arkadaşlık uygulaması denildiğinde ilk akla gelen Tinder, belirlediğiniz uzaklıktaki kişileri gösterirken aynı zamanda Facebook üzerindeki ortak zevklerinizi, Spotify üzerinden de sevdiği şarkıları gösterebiliyor. Aynı zamanda Instagram profilini de bağlayarak Tinder’da bulunan fotoğraflardan daha fazlasını görebileceğiniz Tinder’dan eşleşerek evlenen, uzun ilişki içinde olan çiftleri görmeniz kuvvetle muhtemel.

Etiket : badoo , çöpçatanlık , fatch , sevgililer günü , tinder ,
Copyright © 2017 itibartemizligi.com, bir Sare Medya projesidir.