İtibar Temizliğinde Site Dışı Seo

İtibar Temizliği SEO çalışmalarında önemli çalışmalardan biri de Site Dışı SEO’dur. Site dışı SEO çalışmalarında ise kaliteli Web sitelerine verilen tanıtım yazıları ile link çalışmaları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Site dışı SEO çalışmalarında önemli çalışmalardan biri kaliteli ve ilk sayfalarda index alan Web sitelerine tanıtım yazısı vermektir. Bu yöntem ile kaliteli Web siteleri aracılığıyla sitemizin istenilen anahtar kelimelerde üst sıralara çıkması sağlanır. Sözlük, Mikro ve Paravan siteler aracılığı ile yapılacak olan SEO çalışmalarıyla da sitemizin üst sıralarda yer alması ve iyi durumda olan Web sitelerinde linklerimizin paylaşılması sağlanır. Bir diğer önemli konuda Forum Siteleri aracılığıyla yapılan çalışmalardır. Forum sitelerinde yorum atarak ya da konu açarak SEO çalışması yaptığımız sitemizle alakalı olarak link paylaşımında bulunabiliriz.

Site Dışı SEO çalışmaları ile kaliteli Web sitelerindeki çalışmalarımız zamanla sitemizi istediğimiz anahtar kelimelerde üst sıralara çıkaracaktır.

Etiket : itibar temizliği , seo , site dışı seo ,
Copyright © 2017 itibartemizligi.com, bir Sare Medya projesidir.