Instagram’da Takip Bilgisi Görüntülenebilecek

Instagram’ın uzun zamandır beklenen bir özelliği sonunda yeni güncelleme ile hayatımıza girdi. Bir profilin bizi takip edip etmediğini görebilmek artık Twitter’da olduğu gibi kullanıcının profiline girerek kolaylıkla görüntülenebilecek.

Instagram’ın yapmış olduğu son güncelleme ile beraber kullanıcılar kendilerini hangi profilin takip edip etmediğini kolaylıkla görebilir hale geldi. Şu an için belirli bir kullanıcı grubunun ulaşabildiği bu özellik yakın zamanda tüm kullanıcılara dağıtılacak gibi duruyor.

Aslında Instagram içerisinde bir kullanıcının bizi takip edip etmediğini profiline girerek ”Takip” kısmından kullanıcı adımızı sorgulattığımızda ya da takipçilerimiz içerisinden kullanıcının ismini aratarak görebiliyorduk. Fakat bu yöntemleri kullanmayan ya da üşenen kullanıcılar için gelen bu yeni güncelleme ile durum Twitter’da olduğu gibi son derece kolay olacak.

Instagram’ın Basın Birimi konuyla ilgili yaptığı açıklamada kullanıcıların uygulamayı kullanma biçimlerini geliştirmek amaçlı bu tarz bir güncellemenin gerekliliğini vurgulamış durumda.

Etiket : instagram , instagram takip ,
Copyright © 2017 itibartemizligi.com, bir Sare Medya projesidir.