Facebook’a Erteleme Özelliği Geliyor

Facebook üzerinde takip ettiğimiz ama paylaşımlarını beğenmediğimiz kullanıcılar olabiliyor. Ki özellikle bunlar çok yakın arkadaş, eş, dost, akraba olabiliyor. Bu bakımdan onları hayatımızdan çıkartmadan belirli bir süre erteleyebileceğimiz bir özelliğin Facebook’a yakın bir zamanda entegre edileceğini belirtmemizde fayda var.

Sosyal Medya da hepimiz belirli olaylar sonrasında reaksiyon gösteriyoruz ve bu reaksiyonlar karşıt görüşlü arkadaşlarımızın hoşuna gitmeyebiliyor. Aynı şekilde bizimde bu tip paylaşımlar hoşumuza gitmeyebiliyor. Bu bakımdan arkadaşlarımızı listemizden çıkartmadan erteleme özelliğini kullanarak belirli bir süre paylaşımlarını görmeyeceğimiz bir yapı Facebook’ta yer alacak. Erteleme özelliğiyle; profili, bir gün, bir hafta ya da bir ay erteleyebiliyoruz. Ertelemeyi sadece kişiler için değil grup, sayfa gibi diğer alanlar için de kullanabiliyoruz.

Erteleme özelliğini kullanmakta gayet kolay. Paylaşımın sağ üst köşesindeki üç nokta simgesine tıklayarak ertele alanında süreyi seçip o süre boyunca ilgili profil ya da sayfanın paylaşımlarını erişime kapatıyoruz. Test aşamasındaki bu özelliğin kullanıma girmesi birçok kullanıcıyı önemli bir sorundan da kurtaracak gibi duruyor.

Etiket : facebook , facebook erteleme , facebook güncelleme ,
Copyright © 2017 itibartemizligi.com, bir Sare Medya projesidir.