Apple’da Beklenen Güncellemeye Saatler Kaldı

Apple’ın beklenen güncellemesi iOS 11’e sayılı saatler kaldı. Yayınlanacak olan iOS 11 sürümüyle beraber Apple iPhone ve iPad’ler de ciddi değişiklikler olacak.

Geçtiğimiz hafta iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerini tanıtan Apple, iOS 11’in çıkacağı tarihi de vermişti. Ve beklenen tarihe sayılı saatler kala hangi modellerin iOS 11’i alacağını ve detayları sizlerle paylaşmak istedik.

Öncelikle telefonunuz ya da tabletiniz iOS 11’i destekliyor mu bunu kontrol etmelisiniz. Güncellemeyi alacak cihazları aşağıda sizler için sıraladık:

Güncellemeyi alacak cihazları öğrendikten sonra ne kadar alanın boş olması gerektiğinden bahsedelim. iOS 11’i alacak bir cihazın minimum 2 GB boş alana sahip olması gerekiyor. Bu bakımdan cihazınızın boş alana sahip olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer yeterli boş alana sahip değilseniz dosyalarınızı yedekleyerek gerekli alanı açabilirsiniz.

Herhangi bir kazaya kurban gitmeden güncellemeyi sorunsuz almak için cihazınızın yedeğini almalısınız. Bu sayede oluşacak bir aksilikte önemli bilgilerinizi korumuş olursunuz. Bu bakımdan iTunes uygulaması üzerinden cihazınızı güncellemelisiniz.

Son olarak yeni sürümün TSİ 20.00’da sürüleceğini belirtelim.

Etiket : apple , apple ios 11 , ios , ios 11 , ios 11 güncelleme , ipad , iphone , update ,
Copyright © 2017 itibartemizligi.com, bir Sare Medya projesidir.